نماهنگ ویژه سایت رهبر انقلاب
رادیو اینترنتی
یامجیر

وظیفه امروز منتظران ظهور

امام خامنه ای (حفظه الله): «انتظار به معنای این است که ما باید خود را برای سربازی امام زمان آماده کنیم.» ۱۳۸۱/۰۷/۳۰

ما باید خود را برای سربازی امام زمان آماده کنیم

انتظار به معنای این است که ما باید خود را برای سربازی امام زمان آماده کنیم ... سربازی منجی بزرگی که میخواهد با تمام مراکز قدرت و فساد بین‌المللی مبارزه کند، احتیاج به خودسازی و آگاهی و روشن‌بینی دارد... ما نباید فکر کنیم که چون امام زمان خواهد آمد و دنیا را پر از عدل و داد خواهد کرد، امروز وظیفه‌ای نداریم؛ نه، بعکس، ما امروز وظیفه داریم در آن جهت حرکت کنیم تا برای ظهور آن بزرگوار آماده شویم. اعتقاد به امام زمان به معنای گوشه‌گیری نیست... . امروز اگر ما میبینیم در هر نقطه‌ی دنیا ظلم و بی‌عدالتی و تبعیض و زورگویی وجود دارد، اینها همان چیزهایی است که امام زمان برای مبارزه با آنها می‌آید. اگر ما سرباز امام زمانیم، باید خود را برای مبارزه با اینها آماده کنیم.

بزرگترین وظیفه‌ی منتظران

بزرگترین وظیفه‌ی منتظران امام زمان این است که از لحاظ معنوی و اخلاقی و عملی و پیوندهای دینی و اعتقادی و عاطفی با مؤمنین و همچنین برای پنجه درافکندن با زورگویان، خود را آماده کنند. کسانی که در دوران دفاع مقدس، سر از پا نشناخته در صفوف دفاع مقدس شرکت میکردند، منتظران حقیقی بودند. کسی که وقتی کشور اسلامی مورد تهدید دشمن است، آماده‌ی دفاع از ارزشها و میهن اسلامی و پرچم برافراشته‌ی اسلام است، میتواند ادعا کند که اگر امام زمان بیاید، پشت سر آن حضرت در میدانهای خطر قدم خواهد گذاشت. اما کسانی که در مقابل خطر، انحراف و چرب و شیرین دنیا خود را میبازند و زانوانشان سست میشود؛ کسانی که برای مطامع شخصی خود حاضر نیستند حرکتی که مطامع آنها را به خطر میاندازد، انجام دهند؛ اینها چطور میتوانند منتظر امام زمان به حساب آیند؟ کسی که در انتظار آن مصلح بزرگ است، باید در خود زمینه‌های صلاح را آماده سازد و کاری کند که بتواند برای تحقق صلاح بایستد.

یامجیر، ای فریاد رس بندگان

در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آماده سازی ظهور منجی عالم بشریت امام زمان روحی و ارواح العالمین له الفدا سایت یامجیر با هدف آگاهی سازی مسلمانان در حوزه های مهدوی و انسان شناسی فعالیت خود را آغاز نمود.

مهارت آموزی

دسته بندی سخنرانی ها بر اساس مهارت ها ایجاد شده است تا کاربران بتوانند به راحتی به نیاز خود دست یابند.

دوره های آموزشی

بر اساس دوره های آموزشی متنوع کاربران بتوانند به راحتی به نیاز خود دست یابند.

باشگاه کاربران

با عضویت در باشگاه کاربران می توانید میزان مشاهده فایل های صوتی، ایجاد دسته بندی دلخواه، شرکت در مشاوره های آنلاین را مدیریت نمایید.

مشاوره آنلاین

با استفاده از مشاوران مرکز یامجیر می توانید مشکلات خود را با مشاوران درمیان قرار داده و از خدمات این مرکز استفاده نمایید.